Szkolenia, warsztaty, zajęcia edukacyjne to dla mnie praca z grupą, czyli podróże pełne odkryć możliwych dzięki współpracy i różnorodności  osób  zebranych w jednym miejscu,  o jednym czasie i w jednym celu. To wspólne poznawanie, uczenie się i testowanie, a także weryfikowanie dotychczasowej wiedzy.
2327
dni i nocy spędzonych z kreatywnymi ludźmi
1400
godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów
1556
godzin odbytych szkoleń i warsztatów zawodowych
2245
myśli na sekundę …. całe szczęście tylko czasami

Doświadczenie jako trenerki, ale i uczestniczki licznych szkoleń pokazało mi, że w trakcie podróży edukacyjnej niezwykle ważne jest by spotkać się z sobą i drugim człowiekiem, by zaktywizować ciało i umysł, a tym samym zmysły oraz emocje i myśli. Ważne jest by „tu i teraz” móc doświadczyć tego czego się uczy, tak by lepiej to zrozumieć, zapamiętać i w przyszłości móc z tego czerpać. Zajęcia grupowe projektuje zatem zgodnie z cyklem Kolba, a realizuje z uważnością na proces grupowy i łącząc metody tradycyjne z aktywnymi, a w tym niekonwencjonalnymi.

Prowadziłam zajęcia dla: studentów Uniwersytetu SWPS w Sopocie, seniorów, kadry więziennej, grup międzypokoleniowych, nauczycieli, dzieci, młodzieży, studentów Uniwersytetu SWPS w Sopocie, osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin, osób bezrobotnych w trakcie aktywizacji zawodowej.

Miejsce zajęć zawsze jest dla mnie ważne i zależne od potrzeb grupy oraz typu zaplanowanych aktywności rozwojowych.  W swojej pracy prowadziłam zajęcia grupowe w standardowych salach szkoleniowych, a także na plaży czy tirze zamontowanym w przestrzeni miejskiej.

Warunki i koszt realizacji ustalam indywidualnie, gdyż każde szkolenie czy warsztat to nowa podróż do której tworzę indywidualny harmonogram zgodny z celami i potrzebami danej grupy.

Jeśli poszukujesz niestandardowych zajęć, które staną się podróżą po danym obszarze wiedzy to

Poznajmy się
Prowadząc zajęcia wykorzystuję pracę z ciałem, ruchem, obrazem, dźwiękiem, przedmiotami oraz ekspresją twórczą, a tym samym sięgam po aktywności z obszaru: dramy stosowanej, mindfullness,  treningu twórczości, treningu asertywności, treningu interpersonalnego,  arteterapii, filmoterapii, metody Point’s of You, terapii tańcem, ludoterapii.