„W człowieku, rodzinie i tkance społecznej drzemie wyjątkowy potencjał, który wart jest odkrywania i rozwijania.”

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji i prowadzę własną firmę w ramach, której stale współpracuje między innymi z Centrum Rozwoju JUMP i Uniwersytetem SWPS w Sopocie.

godzin odbytych szkoleń i warsztatów zawodowych

godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów

zrealizowanych projektów i eventów

JESTEM

Psychologiem. Ukończyłam psychologię edukacji i komunikacji z uprawnieniami pedagogicznymi broniąc pracę magisterską w ramach Katedry Psychologii Zdrowia i Psychoterapii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracuję z rodzinami, młodzieżą i  osobami dorosłymi.

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.  Jestem członkiem o Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej u certyfikowanego superwizora PTP. Ukończyłam, m.in. Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, Akademii Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych, liczne szkolenia i warsztaty  z zakresu psychoterapii, arteterapii oraz dramy i muzykoterapii. Odbyłam szkolenie z metody „DAM RADĘ” i „JESTEM Z CIEBIE DUMNY”, a także Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne I* i Original Play. Posiadam certyfikat instruktora arteterapii i choreoterapii.

Trenerem umiejętności psychospołecznych. Dotychczas opracowałam i przeprowadziłam ponad 1.650 godzin szkoleniowych z zakresu kompetencji miękkich. Specjalizuję się w tematyce komunikacji, twórczości i niestandardowych form wspierania rozwoju, profilaktyki i psychoedukacji, podnoszenia kwalifikacji rodzicielskich i wychowawczych.

JESTEM

Koordynatorką i autorką projektów o charakterze edukacyjnym, rewitalizacyjnym, artystycznym i partycypacyjnym. Współpracuje z instytucjami oraz organizacjami kultury i sztuki realizując projekty wdrażające zmiany społeczne oraz wspierające lokalną tkankę miejską poprzez wykorzystanie narzędzi z obszaru edukacji artystycznej, dramy i animacji społecznej. Pracowałam, m.in. przy projektach: „Pod Lupą Wyobraźni”, „Gdańsk Koduje”, „Gdańsk miastem wielokulturowym”, „Let’s Art”, „Stare Miasto – Nowe Spojrzenie”.

Menadżerem społecznym i fundraiserem. Ukończyłam 2 letni kurs przedsiębiorczości społecznej uzyskując zawód Menadżera społecznego, a także kurs „Ekonomia społeczna szansą na rozwój” i szkolenie „Zarządzanie zmianą społeczną”. Byłam pracownikiem i wolontariuszem organizacji pożytku publicznego o różnych profilach działalności.

Facebook  LinkedIn Znany lekarz

LUBIĘ …

  • cieszyć się życiem i dziwić się światem
  • odkrywać i recenzować książki, gry i filmy
  • patrzeć przez różowe okulary
  • czekoladę i leśno-górskie wędrówki
  • spontaniczne spotkania z przyjaciółmi
  • podnosić swoje kwalifikacje

CZY WIESZ, ŻE… 

  • prowadziłam szkolenia m.in. na plaży, w Crazy Room, tirze wbudowanym w most przy gdańskiej Motławie, a nawet przestrzeni publicznej i lesie
  • uczestnikami moich szkoleń byli m.in. kadra więzienna, osoby aktywnie poszukujące pracy, nauczycieli, dzieci i młodzież przejawiająca trudności w funkcjonowaniu społecznym, grupy międzynarodowe i międzypokoleniowe
  • mam kilkuletnie doświadczenie pracy z osobami z niepełnosprawnością i/lub chorobami somatycznymi oraz ich rodzinami
  • współprowadziłam warsztaty stolarskie i prowadziłam warsztaty z ludoterapii